Кожен Може

Кожен Може

ПриватБанк
КОЖЕН МОЖЕ МБФ БО
ЕДРПОУ/ДРФО 39358226
МФО 300711
№ 26006052735797 UAH

Міжнародний благодійний Фонд «Кожен Може» розпочинав свою діяльність як волонтерська спільнота однодумців у 2013 році. У вересні 2014 був заснований міжнародний благодійний фонд.

Місія фонду –  розвивати волонтерство та благодійність, відповідальне та толерантне суспільство, координуючи та спрямовуючи допомогу тим, хто найбільш цього потребує.

Фонд надає допомогу:

- Дітям, пенсіонерам та людям з інвалідністю, які втратили дім внаслідок воєнних дій.

- Пораненим військовим та мирним мешканцям.

- Сім`ям загиблих військових.

- Важко хворим дітям, що проживають на окупованих територіях.

- Співпрацює з лікарнями та шпиталями щодо забезпечення обладнанням та витратними матеріалами.

За нас говорять результати:

- Допомогли харчуванням, ліками, побутовою хімією, теплим одягом більше, ніж 50 000 чоловік, що постраждали від військових дій в Україні.

- Забезпечили 63 українські лікарні обладнанням та витратними матеріалами.

- Створили та розвиваємо 2 волонтерські центри.

- Розповіли про благодійність та волонтерство на 50 благодійних заходах.

Міжнародний благодійний фонд «Кожен Може» отримав почесне звання лідера в номінації: «Надання послуг внутрішньо переміщеним особам» у Національному рейтингу благодійників. Фінансові показники фонду були перевірені компанією «Ernst&Young – Україна».

Нас підтримують: УВКБ ООН, Нова Пошта, Океан Ельзи, Розетка, Good Wine, Інфопульс, Коворкінг «Платформа» та багато інших друзів та партнерів в Україні та світі.

Міжнародний благодійний фонд «Кожен Може» - це відкрита спільнота!

Долучайся:

- Підтримай одну з програм допомоги: «Медична допомога переселенцям: дітям, пенсіонерам та людям з інвалідністю», «Медична допомога пораненим під час АТО»,  «Гуманітарна допомога: харчування та засоби гігієни для дітей та немовлят», «Медикаменти для дітей з інвалідністю в зоні АТО», «Підтримка сімей загиблих» та «Устаткування та витратні матеріали для українських лікарень».

- Підтримай програми розвитку: популярізації волонтерства та філантропії, сприяння лідерству в громадах. Ми організовуємо благодійні майстер-класи, лекції, «уроки доброти» для школярів, грантові програми тощо.

- Стань волонтером-фандрейзером. Організуй благодійну вечірку, концерт, аукціон або корпоратив. Ми обов’язково допоможемо!

- Підтримай адміністративну діяльність Фонду.

- Допоможи професійними знаннями та навичками. Для нас дуже цінна професійна  допомога надана PRO BONO (безкоштовно).

Ми знаємо, як зробити свідому філантропію простою та приємною.  І у нас безліч ідей та достатньо досвіду щодо цікавої корпоративної благодійності.

БО МБФ «Кожен Може» 
а/с 299
м.Київ
02002

050 254 18 11; everybodycan.ua@gmail.com

Новини

Проекти

День Здоров'я

Квітень 07, 2017

Сьогодні Всесвітній День Здоров'я. Саме в цей день була створена World Health Organization - Всесвітня організація охорони здоров'я. А вигадали це свято для того, щоб нагадувати людству, що здоров'я - найвища цінність для кожної людини на планеті.

Детальніше

БФ Кожен Може запрошує на вихідні

Квітень 06, 2017

Чи є у вас плани на вихідні?

Детальніше