День Здоров'я

День Здоров'я

Квітень 07, 2017

Сьогодні Всесвітній День Здоров'я. Саме в цей день була створена World Health Organization - Всесвітня організація охорони здоров'я. А вигадали це свято для того, щоб нагадувати людству, що здоров'я - найвища цінність для кожної людини на планеті.
Свято є тематичним. Кожного року воно присвячується певній соціальній проблемі. Наприклад, проблемі безпечного донорства крові, інформованності про небезпечні ознаки перебігу вагітності, про важливість помірного призначення антибіотиків тощо.
Цьогорічний день здоров'я звертає увагу на депресію. Депресія - це небезпечний стан, який спричиняє людині страждання, відбирає спроможність працювати, робить неможливим повноцінне життя. Дехто і досі вважає, що депресія - це примха, на яку не варто звертати увагу. "Піди розважся - пройде депресія!", "Та звідки в тебе та депресія" - ви напевно теж це чули? Ми закликаємо кожного, хто стикнувся з депресією, звернутися до лікаря. Депресія - це не поганий настрій, а хвороба. Депресія виліковна.
* * * 
Всесвітній День Здоров'я - це свято кожного з великої родини Кожен Може/Everybody Can. Адже саме за здоров'я дітей, стареньких, майбутніх поколінь ми боремося кожного дня.
Ставай з нами на сторону добра та здоров'я!
Підтримай дітей та стареньких, що постраждали від воєнних дій: https://goo.gl/0k3EX7
Прочитай історії підопічних "Кожен Може": 
Вероніка https://goo.gl/qkgu8y
Софійка https://goo.gl/GrGkQx
Катерина Омелянівна та Роман Анотолійович https://goo.gl/xIAwnL
Підтримай бігунів марафону, що збирають на купівлю спірографу: https://ubb.org.ua/uk/marathon/139/