Закупівля розходних матеріалів для вакуумного насосу терапії ран.

Забезпечити Дніпропетровський Центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва комплектом необхідного медичного обладнання: вакууумний насос для терапії ран та базовий комплект розходних для нього матеріалів.

На сьогодні Дніпропетровський Центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва - є медичний заклад обласного значення, також до цього Центру  спрямовуються діти та немовлята з зони проведення АТО. Унікальність центру полягає в його спеціалізації, а це: реанімація новонароджених та  передчаснонароджених дітей, патології новонароджених, дитяча хірургія, в тому числі й пластична. На жаль, Центр, як і велика кількість медичних закладів, не забезпечений навіть необхідним обаднанням, вже не кажучи про сучасні технологічні рішення. У 2015 році нашою організацією було придбано сучасну систему ультразвукового дослідження, оскільки пріоритетом є швидке та точне діагностування. Позитивна статистика за рік використання обладнання вражає. Наразі є необхідність в аспіраційному обладнанні з контролем якості ексудату, оскільки це обладнання дозволить полегшити та пришвидшити післяопераціний період немовлят.


Термін реалізації
31/05/16

Необхідна сума
7050800 грн.

Грошей перераховано
0 грн.
0 грн
  • Ще потрібно зібрати
  • Зібрано

Мета проекту: Використання цього обладнання пришвидшить процес загоєння ран та полегшить післяопераційний стан дитини, це дуже важливо, враховуючи той факт, що при паталогічних випадках пацієнтам робиться не одне, а цілий ряд послідовних оперативних втручань - це є неоціненним.

Звіт проекту

ДатаЗадачаНеобхідноПерерахованоСпівфінансуванняСтатус
Закупити базовий комплект розходних матеріалів для вакуумного насосу для терапії ран NP32S (виробник HEACO)2508 грн Ні