Як купувати та продавати

Як продавати

Для того, щоб швидко продати свої товари, вам потрібно пройти процедуру реєстрації. Якщо ви не бізнес, то обирайте реєстрацію в якості приватної особи. Додавайте свої товари до каталогу, попередньо обираючи категорії, підкатегоріі, створюючи детальний опис, вказуючи приблизні габарити та встановлюючи вартість. Ми розуміємо, що часто продавцю важко визначити вартість свого товару, тому ми створили функцію «Допоможіть мені з визначенням вартості». Відмітьте цю позицію галочкою і наші модератори радо запропонують вам оптимальну ціну для вашого товару. Всі товари проходять обов’язкову премодерацію до того моменту, поки вони з’являться в публічному доступі. 

Після того, як у товару знайдеться потенціальний покупець, система зв’яжеться по з вами через E-mail для уточнення наявності товару та бажання його продати. Отримавши підтвердження ви маєте обрати найближче відділення Нової пошти після чого отримаєте в SMS-повідомленні та по E-mail номер вашого відправлення. Залишилось просто піти на обране відділення Нової пошти і відправити свій товар покупцю. Оплату доставки та усі інші можливі витрати несе покупець. 

Всі виручені кошти будуть автоматично зараховані на рахунок благодійного фонду, який опікується обраним вами напрямком.


Як купувати

Для того, щоб придбати товар, який вам сподобався, вам потрібно клікнути на кнопку «Купити» і пройти процедуру логіну або реєстрації.

Після того, як продавець підтвердив вам наявність у нього товару та бажання його продати вам, ви повинні внести дані свого відділення Нової пошти в форму замовлення і чекати, поки прийде SMS-сповіщення від оператора про доставку. Забрати товар можна на вказаному вами відділенні Нової пошти, сплативши вартість товару та доставки на місці готівкою.

Підходьте до вибору товару з відповідальністю, адже при відмові від отримання товару, всі витрати, пов'язані з доставкою та зберіганням товару лягають на Благодійний фонд.


Як формується вартість

Вартість товару визначається продавцем самостійно, або може делегуватись модераторам системи. Після того, як модератори визначили вартість товару, продавець може все одно змінювати її так, як він це бачить.
Але треба розуміти, що вартість повинна бути настільки оптимальна, щоб товар продався якнайшвидше. Не забуваємо, що від наших коштів залежить чиєсь здоров’я або, навіть, життя.

Доставка

Доставка товарів проводиться виключно в межах України в зоні доступності відділень Нової пошти. Вартість усіх товарів на торговій платформі «Мурахи» поки що не включає в себе доставку. Але ми працюємо над тим, щоби спростити спосіб пересилки товару, уніфікувати та зменшити її вартість.
Важливо пам’ятати: вартість доставки, яку вам розрахувала система автоматично, є оціночною і може бути скоригована вже в самому відділенні в залежності від точних габаритів товару та місць відправлення/доставки.

Оплата

Ви здійснюєте оплату готівкою у відділенні «Нової пошти» лише після того, як товар було доставлено. Це є підтвердженням факту вашої згоди з тим, що отриманий товар є саме тим, який ви замовляли.

Товари, які ми не приймаємо поки що до продажу

1. Усі віртуальні товари, які не можна доставити.
2. Зброя
3. Алкоголь, тютюн та наркотичні засоби
4. Медичні препарати
5. Об’єкти нерухомості
6. Автомобілі
7. Ювелірні вироби
8. Великогабаритні товари (роялі, шафи, дивани, холодильники тощо)