Благодійні товари для Нетерплячок

Березень 15, 2017

В рамках проекту #БіжимоЗаДобро ми зібрали для вас спеціальний каталог товарів, придбавши які всі зібрані кошти будуть направленні на допомогу передчасно народженим дітям Нетерплячкам. 

Недоношеність - одна з основних причин дитячої смертності в світі. Щороку в Україні народжується близько 500 000 немовлят, 24 000 з них з'являються на світ раніше зазначеного терміну. Це приблизно кожна 20 дитина. Передчасно народжені діти - це особлива категорія: вони дуже тендітні і слабкі, функції організму у них ще незрілі. Їх життя залежить від правильного і сучасного виходжування.

Проведення правильної інфузійної терапії передчасно народженим дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв - шприцевих насосів, що подають рідину для внутрішньовенного харчування і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною.

Придбати товар та допоогти Нетерплячкам можна тут: https://murahy.com/projects/bizhu-za-dobro

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини