Мурахи здобули перемогу у конкурсі від Європейського Парламенту

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.
Так раптово і так радісно, що ми не можемо не поділитися з вами:
Тож це офіційно - Команда Першої благодійної торгової платформи Мурахи стала переможцем у номінації SME Star Neighbour Award. Ця номінація була оголошена цього року вперше для країн сусідів Європейського Союзу. А сам конкурсу SME Star Awards започатковано Європейським Парламентом на підтримку розвитку малих та середніх бізнесів, їх ідей, потенціалу та соціального впливу.

Нагородження відбудеться 17 жовтня в Брюсселі, і ми обов'язково там будемо!

Ви продаєте > Ви Купуєте > Ви допомагаєте

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Серпень 15, 2018

Завжди приємно, коли запрошують поділитися своїм досвідом. Особливо про створення маркет-плейсів для соціальних проектів ми можемо говорити довго.

Усі новини