Благодійний марафон "Біжу за добро" фінішував!

Квітень 12, 2017

Проект #БіжуЗаДобро завершено, але ми віримо, що для маленьких Нетерплячок все тільки починається!
Ми неймовірно раді тому, що це відбулося - кілометри подолані, кошти зібрані. І все це стало можливим саме завдяки вашій підтримці.

Тож дякуємо Благодійний Фонд "Свічадо" за запропонований челендж, Українська Біржа Благодійності за підтримку, наймасовішому столичному інтернет-виданню Наш Киев за незмінну медіа дружбу, юридичній компанії "Алексеев, Боярчуков и партнеры" за дворічну віру в нас та SANTA production, за чудове відео історії проекту.

Кожен благодійник, який долучився, пожертвував кошти, придбав товар чи прийшов на відкрите бігове тренування - залишив свій слід в житті кожного маленького "нетерплячки"!

Тепер, як і в спорті, головне не зупинятися, адже допомагати разом просто!Квітень 08, 2017

Дякуємо вам друзі, разом з вами ми зібрали необхідну суму на покупку медичного обладнання для передчасно народжених дітей

Квітень 07, 2017

Наші тренування майже завершені, тепер команда Мурах у повному складі готова до Nova Poshta Kyiv Half Marathon Weekend 2017.

Квітень 06, 2017

Не пропустіть - крута книга для фанатів бігу з особистим підписом-побажанням від Заслуженого майстра спорту України, призера чемпіонатів Європи та світу, рекордсмена України Людмила Оляновская.

Усі новини