"Добра коробка" чекає на ваші іграшки, дитячі книжки та аксесуари

Лютий 26, 2016

Мурахи теж нетерпляче ставляться до змін і започатковують нову активність в підтримку проекту для передчасно народжених дітей "Нетерплячки". Завітайте до стенду на маркеті ВСІ. СВОЇ, принесіть дитячі книжки, іграшки, дитячі аксесуари і познайомтесь з "Доброю коробкою". 

Усі ваші пожертви будуть в результаті реалізовані на Першій благодійній торговій платформі Murahy.com. А усі виручені від продажу кошти підуть на підтримку розвитку терапії передчасно народжених дітей "Нетерплячок", якими опікується Благодійний фонд "Свічадо"Ви продаєте > Ви купуєте-> Ви допомагаєте

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини