Каталог соціальних підприємців України

Лютий 27, 2018

Мурахи сьогодні спілкувалися зі студентами Національного університету "Києво-Могилянської академії" спеціального курсу - соціальне підприємництво. Більше 30 активних молодих громадян, які готові робити зміни у нашій країні. І до випуску готують курсові з розробленими ідеями власних проектів.

Курс ведут добрезнані евангелісти соціального підприємництва в Україні - Василь Назарук та Артем Корнецький. Саме від них ми отримали подарунки у вигляді посібника для соціальних підприємців та книги-каталогу всіх наших колег.

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини