Лідери ІТ індустрії України підключаються до програм допомоги

Квітень 14, 2015

Наразі, свої гаджети нам пожервували Арсеній Фінберг (Интересный Киев), Артур Міхно (Work.ua), Роман Тугашев (фестиваль “Уличная еда”), Олексій Мась, Юрій Гладкий (Grape Ukraine), Юрій Глушаков (Aurоcraft digital production), Віталій Ткач (Креатівна лабораторія Jamperuond), Юрий Миколишин (Intel Ukraine), Валерій Мірочник (One2Remember), Юрій Качкарда (Smartica Skykillers) та інші.

Будемо раді, якщо ти теж забудьте захопити з собою на iForum.ua і свій гаджет, який вже втратив актуальність, але не втратив функціональності. Він ще може врятувати комусь життя!


Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини