MEETUP Соціальних інноваторів

Грудень 02, 2017

В Одесі вудбулися фінальні виступи соціальних іноваторів. 5 команд з Києва, Одеси, Івано-Франківська та Львова проходили навчання в Берльніській школі SoIn School.

Мітап - це можливість обговорити те, що сталося з соціальним підприємництвом за три роки, як змінювалися теми, підходи, ставлення в суспільстві - на прикладі проектів - в тому числі українських - програми SOIN School, про перспективи фінансування і взаємин з фондами, донорами, інвесторами, спільнотою для соціальних підприємців.

СЕО Мурах Катерина Алимова стала однією з учасників мітапу. Вона презентувала нову модель розвитку платформи Мурахи та взяла участь у дискусійній панелі, що стосувалася програм держави, міжнародних фондів, бізнесу з інвестицій в соціальні зміни, разом з Костянтином Ємельяновим співзасновником 4city Олександром Славським програмним директором Impact Hub Odessa та Андрієм Федотовим, куратор соціального підприємництва Impact Hub Odessa.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Серпень 15, 2018

Завжди приємно, коли запрошують поділитися своїм досвідом. Особливо про створення маркет-плейсів для соціальних проектів ми можемо говорити довго.

Усі новини