MEETUP Соціальних інноваторів

Грудень 02, 2017

В Одесі вудбулися фінальні виступи соціальних іноваторів. 5 команд з Києва, Одеси, Івано-Франківська та Львова проходили навчання в Берльніській школі SoIn School.

Мітап - це можливість обговорити те, що сталося з соціальним підприємництвом за три роки, як змінювалися теми, підходи, ставлення в суспільстві - на прикладі проектів - в тому числі українських - програми SOIN School, про перспективи фінансування і взаємин з фондами, донорами, інвесторами, спільнотою для соціальних підприємців.

СЕО Мурах Катерина Алимова стала однією з учасників мітапу. Вона презентувала нову модель розвитку платформи Мурахи та взяла участь у дискусійній панелі, що стосувалася програм держави, міжнародних фондів, бізнесу з інвестицій в соціальні зміни, разом з Костянтином Ємельяновим співзасновником 4city Олександром Славським програмним директором Impact Hub Odessa та Андрієм Федотовим, куратор соціального підприємництва Impact Hub Odessa.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Серпень 15, 2018

Завжди приємно, коли запрошують поділитися своїм досвідом. Особливо про створення маркет-плейсів для соціальних проектів ми можемо говорити довго.

Липень 26, 2018

Найголовніше точно знати куди йдеш, і не менш важливо вміти про це сказати.

Усі новини