Мурахи розпочали співпрацю з Фондом допомоги онкохворим дітям “Краб”

Червень 19, 2015

Навіть на війні не можна забувати про важко хворих дітей. І саме тому, ми розпочинаємо співпрацю з Фондом допомоги онкохворим дітям “Краб”. 

Київська Благодійна організація «Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб» заснована у 2005 році батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Тут проходять обстеження, лікування, перевірки діти з усієї України. 

Фондом регулярно проводиться робота щодо поліпшення побутових умов у відділенні, надаємо індивідуальну підтримку сім'ям, друкуємо літературу для батьків з онкопроблеми, надаємо допомогу пацієнтам та лікарям закупівлею необхідних витратних матеріалів, обладнання, ліків, розчинів, проводимо комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в дитячому відділенні, сприяємо розвитку та організації дитячої паліативної допомоги в Україні. 


Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Грудень 20, 2017

Найкращі подарунку від українських виробників, нові благодійні подарунки та просто добрі речі з добрим значення

Грудень 02, 2017

В Одесі вудбулися фінальні виступи соціальних іноваторів. 5 команд з Києва, Одеси, Івано-Франківська та Львова проходили навчання в Берльніській школі SoIn School

Листопад 11, 2017

​Мурахи у номінації "Технології та інновації" на Social Project Awards

Усі новини