Мурахи розпочали співпрацю з Фондом допомоги онкохворим дітям “Краб”

Червень 19, 2015

Навіть на війні не можна забувати про важко хворих дітей. І саме тому, ми розпочинаємо співпрацю з Фондом допомоги онкохворим дітям “Краб”. 

Київська Благодійна організація «Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб» заснована у 2005 році батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Тут проходять обстеження, лікування, перевірки діти з усієї України. 

Фондом регулярно проводиться робота щодо поліпшення побутових умов у відділенні, надаємо індивідуальну підтримку сім'ям, друкуємо літературу для батьків з онкопроблеми, надаємо допомогу пацієнтам та лікарям закупівлею необхідних витратних матеріалів, обладнання, ліків, розчинів, проводимо комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичного і психологічного стану дітей, батьків, медперсоналу під час і після лікування в дитячому відділенні, сприяємо розвитку та організації дитячої паліативної допомоги в Україні. 


Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини