Мурахи розпочиають співпрацю з найпопулярнішим київським маркетом ВСІ. СВОЇ | ДІТИ

Лютий 25, 2016

Хочете побачити Мурах в роботі, познацомитись з нашими зановниками та волонтерами, поспілкуватись з однодумцями та зробити внесок на підтримку терапії дочасно народжених дітей "Нетерплячок", якими опікуєтьсся Благодійний фонд "Свічадо"? На цих вихідних, та в майбутньому, в кожні останні суботу на неділю місяця, ми на маркеті Всі.Свої | Діти! 

Приходьте разом зі своїми дітьми. Наші чарівні волонтерки допоможуть їм забрати свого унікального "Добрика" а оператори знімуть цікаве інтерв'ю про те, як його звуть і кому він саме призваний допомагати. Традиційно не забуваймо приносити з собою дитячі книжки, іграшки та аксесуари, якими вже не користуєтесь. Ми їх реалізуємо на нашій платформі, а усі кошти підуть на проект "Нетерплячки" від БФ "Свічадо".Ви продаєте > Ви купуєте-> Ви допомагаєте

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини