Мурахи розпочинають співпрацю з благодійним фондом "Соціальне партнерство"

Лютий 19, 2016

Більшість наших друзів вже знайома з нашим фірмовим "Мурашником", який волонтери платформи готують і продають під час різноманітних фестивалів та ярмарок Києва. Таким чином, з виручених коштів, ми маємо можливість покривати витрати на операційну діяльність нашого соціального бізнесу. Але цього разу ми вирішили піти далі і приготували наших фірмових тістечок "Мурашників", щоби пригостити дітей з малозабезпечених сімей та сімей вимушених переселенців. Ними опікуються наші нові партнери з благодійного фонду ВБФ "Социальное партнерство".


Ви продаєте > Ви купуєте-> Ви допомагаєте

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини