Мурахи в гостях у "Українського Радіо"
Завжди приємно бути в гостях у "Українського Радіо" - розповідати про проекти, ділитись планами на майбутнє і запрошувати всіх слухачів до участі у нашій Платформі.
А, долучитись до нашого благодійного Мурашника досить просто: знайдіть те, що вам вже не потрібне, але ще може комусь послужити, завантажте до каталогу на murahy.com і оберіть напрямок допомоги. Кожна вашa вже пожертвувана річ точно врятує комусь життя.
Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте
В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.
Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.
Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.