Мурахи започатковують постійну секцію соціального підприємництва на Українському форумі благодійників

Лютий 23, 2016

Соціальне підприємництво стає трендом не тільки десь там на розвиненому заході, а і в Україні. Вже сьогодні в нашій країні стверено не один десяток бізнесів, головна мета яких допомагати тим, хто цього насправді потребує.

Мурахи започатковують постійну секцію соціального підприємництва «Соціальне підприємництво – сталий формат філантропії» в рамках конференції VIII Міжнародна конференція Українського форуму благодійників "Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ". На ньому ми поділимось  своїми ідеями, успіхами та перемогами. Розповімо, як працюється соціальним підприємцям в Україні, в чому мотивація працювати not for profit - for impact. На нього ми запросили найуспішніші соціальні підприємства України:

  • Pizza Veterano,
  • Pan Chocolatier,
  • Благодійний магазин Ласка,
  • Тепле Місто

Долучайтесь, реєструйтесь, будемо раді вас бачити 25.02 о 12.15. Детальніше про сессію на http://www.blagodiynist.info/programme/fundraising.htm


Ви продаєте > Ви купуєте-> Ви допомагаєте

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Серпень 15, 2018

Завжди приємно, коли запрошують поділитися своїм досвідом. Особливо про створення маркет-плейсів для соціальних проектів ми можемо говорити довго.

Липень 26, 2018

Найголовніше точно знати куди йдеш, і не менш важливо вміти про це сказати.

Усі новини