Murahy.com починають акцію на підтримку недоношених дітей “Він виросте неймовірним!”.

Червень 01, 2016

Перша благодійна торгова платформа Murahy.com, разом з Благодійним Фондом «Свічадо» при підтримці Української Біржі Благодійності до Дня захисту дітей оголошують початок благодійного проекту на підтримку терапії передчасно народжених дітей-Нетерплячок. В рамках цього проекту, увесь прибуток від продажу продукції буде спрямовано за закупівлю спеціального обладнання контролю життєдіяльності для реанімації перинатального центру Пологового будинку №7 міста Києва. Головна мета проекту – збільшення порогу виживаємості немовлят до рівня, прийнятого в США, Японії та Великобританії.

Долучайтесь до цієї активності, адже це не тільки кармічно правильно, а й дуже пізнавально.  Придбавши симпатичній набір, наданий молодою українською компанією Grassy, за 195 грн, 95 грн прибутку будуть автоматично спрямовані в фонд на придбання Пульсоксиметру 7500 для перинатального центру Пологового будинку №7 м. Києва. Цей аппарат призначено для моніторингу і підтримки життєвих процесів передчасно народжених дітей.

Ваша майбутня рослина, при правильному догляді, виросте і стане чимось неймовірним. Так само і маленькі “нетерплячки”, завдяки вашій допомозі, отримають шанс побачити щасливу посмішку своїх батьків. Прямо сьогодні від кожного з нас залежить, чи проросте з маленької зернини відомий лікар, талановитий співак чи всесвітньо відомий винахідник. Разом дамо їм шанс на життя!

Ви купуєте > Ви продаєте > Ви допомагаєте

Грудень 20, 2017

Найкращі подарунку від українських виробників, нові благодійні подарунки та просто добрі речі з добрим значення

Грудень 02, 2017

В Одесі вудбулися фінальні виступи соціальних іноваторів. 5 команд з Києва, Одеси, Івано-Франківська та Львова проходили навчання в Берльніській школі SoIn School

Листопад 11, 2017

​Мурахи у номінації "Технології та інновації" на Social Project Awards

Усі новини