Виступ в школі Projector

Серпень 15, 2018

Завжди приємно, коли запрошують поділитися своїм досвідом. Особливо про створення маркет-плейсів для соціальних проектів ми можемо говорити довго.

Сьогодні 15 серпня ми мали змогу розказати про сі підводні камені, плюси та мінуси та основні проблеми з якими стикаються креейтори та користувачі платформи. Три годинне спілкування з студентами курсу ux architecture було продуктивним. Саме зараз студенти працюють над реальним замовленням  - створенням платформи, яка допоможе об’єднати соціальні проекти та бізнес. 

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини