Мурашник розгорнув свої активності на фестивалі соціальних інновацій UCRAZYANS-2015

Квітень 27, 2015

Дякуємо організаторам фестивалю соціальних інновацій Ucrazyans за то, що зібрали нас усіх разом. Дякуємо нашим волонтерам, Наталі, Андрію, Вікторії за допомогу. Дякуємо нашому партнеру-перевізнику, компанії Нова пошта, за допомогу в організації стенду.  Дякуємо Юлії Федіній за пожертву свого лептопа на потреби армії. Дякуємо сім'ї Козак за пожертву соковижималки, акустичної системи та книг на потреби поранених. Дякуємо світлим діткам, які ліпили з кольорового тіста свої витвори мистецтва. Дякуємо їх батькам, що допомогли нам забрати близько 5000 грн на потреби Армії, Переселенців та Дітей. Дякуємо господу Богу за сонячну погоду. Дякуємо всім нашим гостям за усі слова підримки и побажання успіху. 

Впевнені, що коли ви всі повернулись додому, то попорпались у своїх шафах, знайшли там вже неактуальні, але все ще цінні речі і додали їх до нашого каталогу.
Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Серпень 15, 2018

Завжди приємно, коли запрошують поділитися своїм досвідом. Особливо про створення маркет-плейсів для соціальних проектів ми можемо говорити довго.

Усі новини