Мурашник розгорнув свої активності на фестивалі соціальних інновацій UCRAZYANS-2015

Квітень 27, 2015

Дякуємо організаторам фестивалю соціальних інновацій Ucrazyans за то, що зібрали нас усіх разом. Дякуємо нашим волонтерам, Наталі, Андрію, Вікторії за допомогу. Дякуємо нашому партнеру-перевізнику, компанії Нова пошта, за допомогу в організації стенду.  Дякуємо Юлії Федіній за пожертву свого лептопа на потреби армії. Дякуємо сім'ї Козак за пожертву соковижималки, акустичної системи та книг на потреби поранених. Дякуємо світлим діткам, які ліпили з кольорового тіста свої витвори мистецтва. Дякуємо їх батькам, що допомогли нам забрати близько 5000 грн на потреби Армії, Переселенців та Дітей. Дякуємо господу Богу за сонячну погоду. Дякуємо всім нашим гостям за усі слова підримки и побажання успіху. 

Впевнені, що коли ви всі повернулись додому, то попорпались у своїх шафах, знайшли там вже неактуальні, але все ще цінні речі і додали їх до нашого каталогу.
Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Грудень 20, 2017

Найкращі подарунку від українських виробників, нові благодійні подарунки та просто добрі речі з добрим значення

Грудень 02, 2017

В Одесі вудбулися фінальні виступи соціальних іноваторів. 5 команд з Києва, Одеси, Івано-Франківська та Львова проходили навчання в Берльніській школі SoIn School

Листопад 11, 2017

​Мурахи у номінації "Технології та інновації" на Social Project Awards

Усі новини