На рахунки Благодійних фондів починає поступати перша допомога від користувачів Мурах

Липень 29, 2015

1800 грн, виручені за iPhone 4, поступили на рахунок Благодійного Фонду "Повернись живим", що підтримує наших військових на Донбасі.

Ми попросили у його нового власника, Олексія Бережного, поділитись своїми враженнями від покупки на Першій торговій благодійній платформі Murahy.com:
"Murahy.com - це дійсно легка платформа для добрих справ. Все максимально зручно, оперативно та чесно. Тому раджу усім, у кого є бажання прийняти участь у вельми креативній благодійності - долучайтесь! 
Дякую Мурахам за чудову систему! Успіхів та миру усім нам!".

Тож і ви не забудьте переглянути свої шафи, комірчини та склади на предмет вже непотрібних, але ще актуальних речей. Бо кожна непотрібна вам, але ще цінна річ, може вже завтра врятувати комусь життя.

Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини