Передача Пульсоксиметра або завершення проекту "Він виросте неймовірним"

Січень 25, 2017

Коли рік починається так, він обов'язково буде неймовірним.

Вчора разом з нашими друзями Благодійний Фонд "Свічадо" ми офіційно завершили проект "Він виросте неймовірним", передавши пульсоксиметр у Перинатальний центр м.Києва. Ми віримо, що цей апарат допоможе багатьом малюкам Нетерплячкам у їх найважливіший період життя.

Дякуємо всім, хто долучився до проекту, хто придбав набір з рослинкою на виріст, хто відвідував майстер-класи та допомогав проекту на Українська Біржа Благодійності. Ми дякуємо всім нашим благодійникам і знаємо, що вас набагато більше, ніж ми згадали.
IllariaAnna SundenVasilisa FrolovaYaroslava GresAnna ZakletskaNatalia KabatskayaTanya GoncharovaSergey KomarovskyTim MiroshnychenkoKristina Bessolova, @Ольга Ларина, Елена СуетоваDasha MalakhovaLala TarapakinaАлексей Акимов та Елена Кравец.

Особливо вдячні українській художниці Asya Byakina (Наталя Тонєва) за створенння неймовірного малюнку, що став основою нашої комунікації та яскравим елементом сувенірної продукції.

Ми вдячні всім, хто писав про проект Наш КиевGazeta.uaMAMAM.uaЖурнал КраїнаТвой МалышLapset magazineОсвіта.ua.

Та допомагав добрими справами Bookva Bar, Типография WolfStudio7 Web Production

Натхненні та щасливі, вже готуємо для вас нові проекти.

Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Грудень 20, 2017

Найкращі подарунку від українських виробників, нові благодійні подарунки та просто добрі речі з добрим значення

Грудень 02, 2017

В Одесі вудбулися фінальні виступи соціальних іноваторів. 5 команд з Києва, Одеси, Івано-Франківська та Львова проходили навчання в Берльніській школі SoIn School

Листопад 11, 2017

​Мурахи у номінації "Технології та інновації" на Social Project Awards

Усі новини