Передача Пульсоксиметра або завершення проекту "Він виросте неймовірним"

Січень 25, 2017

Коли рік починається так, він обов'язково буде неймовірним.

Вчора разом з нашими друзями Благодійний Фонд "Свічадо" ми офіційно завершили проект "Він виросте неймовірним", передавши пульсоксиметр у Перинатальний центр м.Києва. Ми віримо, що цей апарат допоможе багатьом малюкам Нетерплячкам у їх найважливіший період життя.

Дякуємо всім, хто долучився до проекту, хто придбав набір з рослинкою на виріст, хто відвідував майстер-класи та допомогав проекту на Українська Біржа Благодійності. Ми дякуємо всім нашим благодійникам і знаємо, що вас набагато більше, ніж ми згадали.
IllariaAnna SundenVasilisa FrolovaYaroslava GresAnna ZakletskaNatalia KabatskayaTanya GoncharovaSergey KomarovskyTim MiroshnychenkoKristina Bessolova, @Ольга Ларина, Елена СуетоваDasha MalakhovaLala TarapakinaАлексей Акимов та Елена Кравец.

Особливо вдячні українській художниці Asya Byakina (Наталя Тонєва) за створенння неймовірного малюнку, що став основою нашої комунікації та яскравим елементом сувенірної продукції.

Ми вдячні всім, хто писав про проект Наш КиевGazeta.uaMAMAM.uaЖурнал КраїнаТвой МалышLapset magazineОсвіта.ua.

Та допомагав добрими справами Bookva Bar, Типография WolfStudio7 Web Production

Натхненні та щасливі, вже готуємо для вас нові проекти.

Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Серпень 15, 2018

Завжди приємно, коли запрошують поділитися своїм досвідом. Особливо про створення маркет-плейсів для соціальних проектів ми можемо говорити довго.

Усі новини