Перша презентаія «Мурах»

Жовтень 01, 2014

Благодійну інтернет-платформу «Мурахи» вперше широкому загалу ми презентували 12 жовтня на ярмарку "В пошуках Made in Ukraine".
Зробили це дуже оригінально, продемонструвавши на живому прикладі, як буде працювати система. Долучитися до спільної справи і стати благодійником міг кожен. Треба було лише прикрасити невелике тістечко «мурашник», поставити його у великий благодійний Мурашник і натомість собі вибрати інший, заплативши за нього, скільки не шкода.

Особливо охоче до цікавого заняття взялися малюки, які захоплено прикрашали тортики-"мурашники". На їхньому прикладі ми продемонстрували основний принцип роботи платформи: стати благодійником може кожен, доклавши мінімальних зусиль. 

Головне – не лишатися осторонь потреб свого «мурашника»!

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини