Принеси свій гаджет до нас на фестиваль UCRAZYANS. І він врятує комусь життя.

Квітень 21, 2015

25-го квітня 2015 року на Софійській площі в Києві пройде фестиваль соціальних інновацій Ucrazyans. Все буде майже як завжди: смачна їжа, хороші музичні гурти, приємне спілкування, розумний лекторій, ярмарок корисних товарів. Але також будуть і найкращі українські соціальні проекти.

Серед них ініціатива «Агенти змін», всеукраїнська платформа інновацій «Велика Ідея», Нерша благодійна торгова платформа Murahy.com, ZELENEW, Backmy.bike, Art-Mobilization in Slovyansk, «Театр для діалогу», видання The Ukrainians, ініціатива «Дивовижні», фонд «Таблеточки», Greencubator, Асоціація велосипедистів Києва та інші.

Ми ще думаємо, чим вас здивувати. Але точно можемо гарантувати, що сумувати ні ви, ні ваші діти точно не будуть. Слідкуйте за нами у Facebook.

Детально: http://murahy.com/ucrazyansВи продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини