Прохання перевірити актуальність доданих товарів та цін на них

Липень 14, 2015

Друзі,

Ми раді повідомити вас, що нашими спільними зусиллями усі проблеми, які стримували запуск Першої благодійної торгової платформи MURAHY.COM, успішно вирішені і вже 16 липня 2015 року ми починаємо роботу в повному режимі. А поки ми готуємо офіційний старт, дуже просимо вас зайти до свого профілю та перевірити, чи актуальна інформація про ваші товари та ціни.

Ми дякуємо вам за терпіння та участь. Це вкрай важливо і для платформи, і для тих, кому ми з вами допомагаємо. Будемо дуже раді, якщо ви ще раз заглянете в свою шафу, гараж або в комірчину, щоби перевірити, чи не залишилось, бува, ще чогось, що втратило актуальність для вас, але не втратило цінності для потенційних покупців. Сьогодні такий час, коли кожна річ може стати комусь у пригоді, а кожна виручена копійка може врятувати комусь життя. 


Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Серпень 15, 2018

Завжди приємно, коли запрошують поділитися своїм досвідом. Особливо про створення маркет-плейсів для соціальних проектів ми можемо говорити довго.

Усі новини