Результати нашої участі в маркеті "ВСІ. СВОЇ | ДІТИ" у березні

Березень 28, 2016

Дякуємо всім, хто був з нами цими вихідними на маркеті Всі.Свої | Діти, хто приносив речі до "Добра Коробки", хто складав "Добриків" і хто купував іграшки.

Тож наші результати за ці вихідні:
- зібрано 1045 грн
- до "Добра Коробки" принесли іграшки (13 шт), одяг (3 одиниці) та книжки (5). Також неймовірна кількість (більше 70!): iграшок, машин, автоматів, конструкторів - була передана від партнерів Благодійний Фонд "Свічадо".

Всі хто не встиг завітати на маркет, зможете купити всю цю красу на нашій платформі, а УСІ виручені кошти підуть на допомогу передчасно народженим дітям, якими опікується Благодійний Фонд "Свічадо"
Дякуємо, що були та залишаєтесь з нами!

Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини