Розвочинаємо спільний з журналом VIVA проект "ПЕРЕМОЖЦІ". Всі кошти від продажу журналу ідуть на розвиток сучасного протезування в Україні.

Лютий 05, 2016

Спільний з “Save Lives Together Foundation”, “1+1″, журналу "VIVA" та Першої благодійної торгової платформи Murahy.COM фотопроект “Переможці” стартував у Києві в музеї Тараса Шевченка (бул. тараса Шевченка, 12).

В рамках цього фотопроекту було презентовано спецвипуск журналу VIVA з унікальними фотографіями та історіями наших героїв. Придбати його можна онлайн на нашій платформі: murahy.com/viva2016. Усі кошти підуть на розвиток сучасного протезування в Україні.


Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Грудень 22, 2018

В останній день навчального модулю Магістерської програми Управління Неприбутковими Організаціями УКУ взяли участь у дискусії соціальних підприємців Києва, та розказали студентам про наш досвід проекту Мурахи, як перетворити соціальні проекти в соціальний бізнес, які є радості та підводні камені.

Жовтень 18, 2018

Нарешті ми готові ділитися нашими успіхами. Murahy.com разом з он-лайн виданням Наш Киев отримали нагороду в категорії SME Star Neighbor Award, конкурсу започаткованого депутатами Європейського Парламенту.

Вересень 12, 2018

Дива трапляються, у той момент, коли найменше на них очікуєш.

Усі новини