Старт проекту #БіжуЗаДобро

Березень 03, 2017

Навіщо чекати понеділка, щоб розпочати новий проект? Бо коли чекати вже не можеш, починаєш діяти!
Тож наша команда, Першої благодійної торгової платформи Мурахи, бере участь у Фандрайзинг марафоні, організованому компанією Run Ukraine спільно з Українська Біржа Благодійності, який проходить в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon Weekend 2017.

Під час фандрайзинг марафону з 1 березня по 12 квітня благодійні фонди збирають кошти на важливі соціальні проекти. А допомагають їм активні люди - лікарі, телеведучі, бізнесмени, колективи компаній. Вони об'єднуються під цією спортивно-благодійною ініціативою та стають обличчями проектів - фандрайзерами, закликаючи кожного вести здоровий спосіб життя та жертвувати кошти.

Ми не могли залишитися осторонь, і долучились до наших друзів Благодійний Фонд "Свічадо", щоб допомогти зібрати потрібну суму на придбання необхідного медичного обладнання для передчасно народжених дітей "Нетерплячок".

Ми знаємо, що з вашою допомогою у нас це вийде. Тож вашої підтримки ми чекаємо тут.

Грудень 20, 2017

Найкращі подарунку від українських виробників, нові благодійні подарунки та просто добрі речі з добрим значення

Грудень 02, 2017

В Одесі вудбулися фінальні виступи соціальних іноваторів. 5 команд з Києва, Одеси, Івано-Франківська та Львова проходили навчання в Берльніській школі SoIn School

Листопад 11, 2017

​Мурахи у номінації "Технології та інновації" на Social Project Awards

Усі новини