У нас — гарна новина. Перша благодійна торгова платформа, MURAHY.COM вже працює.

Липень 17, 2015

За цей час ми перевірили інформацію про наявніть товарів. І тепер запрошуємо вас завітати на веб-сайт Першої благодійної торгової платформи Murahy.com, щоб знайти вигідні пропозиції від наших продавців-жертводавців. 

До речі, не забувайте, що ви можете завжди запропонувати свою ціну на ваш розсуд. Пам’ятайте, що високонкурентні товари, такі, як смартфони, електронні читалки, комп’ютери та інше, мають багато пропозицій, тому продавець-жертводавець буде зацікавлений передати його тому, хто запропонує найвищу вартість.

Ми дякуємо вам за терпіння та участь — це вкрай важливо і для платформи, і для тих, кого ми з вами підтримуємо за допомогою Мурах. Будемо раді, якщо ще раз заглянете в свою шафу, гараж або в комірчину, щоб перевірити, чи не залишилось бува, ще чогось, що втратило актуальність для вас, але не втратило цінності. Сьогодні кожна річ може стати комусь у пригоді, а кожна виручена копійка може врятувати комусь життя.

З оптимізмом та позитивом, команда Першої благодійної торгової платформи MURAHY.COM 

Ви продаєте > Ви купуєте > Ви допомагаєте

Грудень 20, 2017

Найкращі подарунку від українських виробників, нові благодійні подарунки та просто добрі речі з добрим значення

Грудень 02, 2017

В Одесі вудбулися фінальні виступи соціальних іноваторів. 5 команд з Києва, Одеси, Івано-Франківська та Львова проходили навчання в Берльніській школі SoIn School

Листопад 11, 2017

​Мурахи у номінації "Технології та інновації" на Social Project Awards

Усі новини