Успіхи Благодійного марафону

Успіхи Благодійного марафону

Квітень 10, 2017

Dream Team благодійного фонду Свічадо повністю зібрала свої благодійні проекти в рамках Фандрайзинг Марафону на Українська Біржа Благодійності 

В рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon Weekend 2017 проходив Фандрайзинг марафон, організований компанією Run Ukraine спільно з Українською Біржою Благодійності. Фандрайзинг марафон об'єднав благодійні фонди, які з 1 березня по 12 квітня збирали кошти на різноманітні соціальні проекти. 
Відомі та ініціативні люди, лікарі, телеведучі, бізнесмени, колективи компаній та навіть навчальних класів об'єднуються під цією спортивно-благодійною ініціативою та стають обличчями проектів - ФАНДРАЙЗЕРАМИ, закликаючи кожного вести здоровий спосіб життя та жертвувати кошти.
Команда нашого фонду, які збирають на важливе медичне обладнання в українські лікарні - це найпрекрасніші люди в світі!
Vlasta Shovkovska, Алексей Акимов Дмитрий Виноградов (Дима Виноградов), Мурахи - команда Першої благодійної торгової платформи на чолі з Дмитрий Федоренко (Dmytro Fedorenko)
першими фінішували Дмитро та Олексій. А вже на цих вихідних зробили остаточний свій внесок Власта та Мурахи!
Любі! Ви зробили неможливе!
https://ubb.org.ua/uk/project/2867/
https://ubb.org.ua/uk/project/2868/
https://ubb.org.ua/uk/project/2864/
https://ubb.org.ua/uk/project/2865/

Дуже скоро ми покажемо світлини з самого Марафону, адже наші фандрайзери не тільки закликали до добра, а ще й бігли свої кілометри на Марафоні