«Центр допомоги пораненим»

Доукомплектування 4 з 8 ліжок новостворюваного відділення паліативної допомоги на базі Головного військового клінічного госпіталю високоякісним медичним обладнанням.
Відділення паліативної допомоги було створено з нуля виключно за благодійні внески силами волонтерів трохи більше, ніж за півроку. Крім того, коштом фонду вдалося частково забезпечити палати медичним обладнанням. Відділення такого типу є першим у медичних закладах Міністерства оборони України, та є прообразом військово-медичного хоспісу. Зараз в Україні є лише декілька відділень для палліативних хворих серед цивільних, та жодне з них не пристосовано для пацієнтів зі спеціфічними пораненнями, отриманими під час війни. В рамках ініціативи планується реалізація наступних цілей:
−         поліпшення умов лікування постраждалих під час АТО військовослужбовців у стані коми чи сопору, які потребують тривалого медичного лікування з елементами реанімаційного контролю й інтенсивної терапії;
−         створення комфортних умов для рідних та близьких пацієнтів відділення паліативної допомоги;
−         покращення матеріально-технічної бази Головного військового клінічного госпіталю та медичного обслуговування в цілому;
−         підвищення кваліфікації медичного персоналу;
−         становлення та розвиток військової паліативної медицини та догляду в Україні.

 


Термін реалізації
31/12/16

Необхідна сума
161842 грн.

Грошей перераховано
0 грн.
0 грн
  • Ще потрібно зібрати
  • Зібрано

Мета проекту: Створення та запуск першого спеціалізованого відділення паліативної допомоги при Головному військовому клінічному госпіталі, куди направлятимуть тяжкопоранених під час АТО з усіх українських військових шпиталів. Впровадження провідних світових практик військово-медичного хоспісу, паліативної допомоги та реабілітації.

Звіт проекту

ДатаЗадачаНеобхідноПерерахованоСпівфінансуванняСтатус
Закупівля медичного обладнання - монітор пацієнта «БІОМЕД» іМ12 – 2 шт. 32395 грн Так
Закупівля медичного обладнання - відсмоктувач медичний «БІОМЕД» 7А-23В – 3 шт. 4160 грн Так
Закупівля медичного обладнання - дозатор автоматизований шприцевий ЮСП-100 – 4 шт.21143 грн Так